Skip to content
Menu

W końcu jest! Pierwszy odcinek podcastu English Fighters.

Monica Zielinski, to dziennikarka, TikTokerka, podróżniczka, Amerykanka, którą zaprosiłam do pierwszego odcinka podcastu, bo łączy nas Ameryka. Nasi rodzice tam mieszkają, obie mamy obywatelstwo Amerykańskie, ale…mieszkamy w Polsce i tutaj spełniamy swój American Dream.

Monica przyjechała do Polski jako osoba dorosła z planem rozwoju kariery dziennikarskiej. Dlaczego zdecydowała się działać tutaj, gdy w zasięgu ręki miała Nowy York, Los Angeles, Chicago? Czy nie lepiej byłoby spełniać swoje marzenia w Stanach Zjednoczonych? Posłuchajcie koniecznie perspektywy mojej rozmówczyni, która widzi ten amerykański świat bez różowych okularów.

Poza historiami z amerykańskim tłem, Monica dzieli się tym jak wzięła plany życiowe w swoje ręce i zaczęła działać w Polsce — kraj który dotychczas odwiedzała w wakacje. Mam nadzieję, że ta rozmowa będzie dla Was inspirująca i pokaże Wam, że marzenia możemy spełniać zawsze i wszędzie.


Chcesz pracować nad swoją wymową i akcentem amerykańskim?

Przeżyj ze mną transformację językową do której kluczem jest właśnie praca nad wymową. Zapisz się i zgarnij darmowy, interaktywny e-book “10 kluczowych tipów na piękny akcent amerykanski”.o.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *