Skip to content
Menu

EF_omnie2

Kim jestem?

Fanką American English, Stanów Zjednoczonych i wszystkiego co z tym związane. Tę miłość widać u mnie na zajęciach, bo ucząc się American English odkrywamy razem Amerykę. Tak właśnie tworzę swoje materiały i na tym bazują moje produkty elektroniczne.

Angielski znam od małego, bo mając 1,5 roku wyjechałam z rodzicami do USA, a dokładnie do Cupertino w Kalifornii. Tam spędziłam dzieciństwo, aż moi rodzice zdecydowali się jednak wrócić do Polski. Potem znowu wrócili do USA, tym razem do Las Vegas (długa historia 😉 ) Ja zostałam, bo zaczęłam uczyć angielskiego i wpadłam po uszy. Jestem obywatelką USA i Polski, i to właśnie tutaj zdecydowałam się być #girlboss i poszerzać grono English Fighters – czyli osób, które nie boją się języka angielskiego.

Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie SWPS, ale to życie dało mi najlepszą szkołę i praktykując już w czasie studiów ukształtowałam swój model pracy i to jak chcę uczyć. Moim celem jest wciągnąć Cię w świat angielskiego na całego, abyś zawsze miał/a z tego fun, satysfakcję i żebyś na bieżąco otrzymywał/a ode mnie feedback – wtedy widzisz, że rośniesz.