Let's get to know each other!

Cześć!
Mam na imię Justyna i jestem lektorem języka angielskiego. Uczę od dziesięciu lat i kocham to! 

Fakt, najpierw miałam być tłumaczem (i takie studia skończyłam), ale okazało się, że to zupełnie nie moja bajka. 

Kocham kontakt z ludźmi, motywować ich i obserwować ich szalone postępy. Studia tłumaczeniowe i cała anglistyka nauczyły mnie wszystkiego co wiem o samym języku angielskim, ale metodyki oraz odpowiedniego podejścia do ucznia nauczyłam się sama poprzez doświadczenie. 

Bardzo ważny jest dla mnie rozwój osobisty, co przekłada się na moją pracę oraz kontakt z klientem. Jestem na bieżąco z nowymi technologiami oraz metodami, które wspierają uczących się języka angielskiego.

 

Języka nauczyłam się najpierw będąc dzieckiem, gdy wyjechałam do Stanów Zjednoczonych, gdzie mieszkałam prawie 9 lat. Wciąż mam kontakt z tym krajem, ponieważ mieszkają tam moi rodzice i duża część rodziny.

Czemu nie mieszkam w Stanach? Bo kocham mój kraj i chcę tutaj pracować i uczyć Cię angielskiego, a także zachęcać do poznawanie kultury U.S.A.

Mówiąc innym językiem możemy poniekąd stać się kimś innym. Daj sobie tę przyjemność.

Prywatnie czytam dużo reportaży i stąd też czerpię inspirację do moich lekcji. Jestem fanką Youtube’a, który jest oceanem ciekawych treści i doskonałym źródłem do nauki języka angielskiego. Mam pieska ze schroniska, który towarzyszy mi wszędzie, no i kocham rośliny i tworzę swoją własną dżunglę. Dla relaksu robię też biżuterię.

Bliskie mojemu sercu jest NVC (non-violent communication), które bardzo wpłynęło na mój sposób pracy. Empatia jest kluczem do wartościowych relacji.