Brzmi znajomo?

Jeśli choćby na jedno pytanie odpowiedziałaś/eś TAK, to najwyższa pora zapisać się na lekcje angielskiego ze mną!

Moi kursanci są zmotywowani i gotowi do działania. Język angielski jest dla nich wysoko na liście priorytetów i z takimi osobami właśnie chcę współpracować. Dlaczego to dla mnie takie ważne?
Ponieważ ważna jest motywacja z obu stron. Jeśli będziesz sumiennie i systematycznie wykonywać powierzone przeze mnie zadania, osiągniesz swój cel w mgnieniu oka. Dbam o to, żebyś zawsze miał/a odpowiednią ilość pracy domowej, abyś mógł/a kontynuować swoją naukę w przerwie między lekcjami. 

Ja zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby Twoja komunikacja była dla ciebie satysfakcjonująca, ale wszystko zależy do Ciebie.

To co, działamy? 🙂

Chcesz się dowiedzieć kim jestem i sprawdzić, czy jest między nami “chemia”? Napisz do mnie i umów się ze mną na darmową 20-30 minutową konsultację.

Zajęcia indywidualne

130 zł/60 min.

Konsultacja

Chcesz przygotować się do rozmowy o pracę? Nie wiesz jakie pytania zadać przyszłego pracodawcy? Przygotowuję Cię w 100%, a przy okazji wyposażę Cię w odpowiednią wiedzą na temat rozmowy kwalifikacyjnej.
200 zł/60 min

Pakiet zajęć

Skontaktuj się ze mną po specjalną promocję!

Justyna to ten typ nauczyciela, którego nie ma już w obecnych czasach. Jest przede wszystkim rzetelna i zorganizowana. Praca domowa jest zawsze wysyłana na czas i zawsze ją sprawdzamy, a mój postęp jest dokładnie monitorowany, więc wiem na czym stoję. Justyna obiecuje przełamanie bariery językowej i faktycznie juz po kilku miesiącach było dużego lepiej. Zainwestujcie w lekcje z Justyną, bo warto!

Piotrek

Justyna jest moim nauczycielem, motywatorem i mentorem już od 2 lat. Zajęcia zawsze są ciekawe i dają mi kopa, żeby pochłaniać jak najwiecej wiedzy. Stałam się pewniejsza siebie w rozmowach w języku angielskim! Polecam z całego serca ♥️

Kamila

Do Justyny na lekcje zgłosiłam się po 3 letniej przerwie z językiem angielskim. Chciałam podszkolić się w mowie, ponieważ będąc na weekend za granica zauważyłam, że Idzie mi coraz gorzej i potwornie się jąkam podczas rozmowy! Juz po kilku lekcjach zauważyłam różnice, ale największa dostrzegłam będąc na wakacjach za granica- rozmowa szła mi świetnie, bez jąkania i godzinnego zastanawiania się nad tym, co powiedzieć! Jestem wdzięczna Justynce za luz podczas zajęć, cierpliwość i całą, przekazywaną wiedzę! Te lekcje to dla mnie coś wspaniałego i cieszę się, że zdecydowałam się na angielski właśnie u Justynki 🙂
Magda
❤️

Bardzo przyjemna atmosfera, różnorodność zadań sprawia, że zajęcia są bardzo ciekawe.Justyna jest zaangażowana w lekcję, lubi słuchać.Polecam!

Beata