Skip to content
Close

Kręci Cię Ameryka? Kochasz akcent amerykański?

A jeszcze bardziej kochasz spełniać swoje marzenia, rozwijać się i żyć lepiej?

Platforma językowa
do nauki American English w odjazdowy sposób!

EF-strzalka

Chcesz uczyć się American English wszędzie i o każdej porze dnia i nocy?

Chcesz pozbyć się blokad i wreszcie korzystać z tego co angielski ma sobą do zaoferowania?

EF_linia

 

My American Dream to platforma subskrypcyjna, która da Ci coś, co jest niezbędne w nauce angielskiego, czyli codzienny, systematyczny kontakt z językiem i możliwość szlifowania go w każdym momencie dnia, wystarczy, że masz internet (chociaż i to da się obejść 😉 

Jeśli:

 • jesteś na poziomie komunikatywnym, ale więcej rozumiesz niż mówisz
 • jesteś na poziomie zaawansowanym, ale chcesz wzbogacić język o nieformalne słownictwo, chcesz mieć codzienny kontakt z językiem
 • boisz się mówisz i chcesz przełamać strach
 • chcesz mieć akcent amerykański
 • chcesz wprowadzić do swojego słownika COOL zamiast książkowy, BORING ENGLISH
 • Kochasz Stany Zjednoczone i chciałabyś przenieść się w amerykański świat choćby wirtualnie
 • …i przy okazji uczyć się angielskiego, jakim posługują się Amerykanie
 • chcesz rozwijać się w bezpiecznej przestrzeni, ze wspierającą społecznością, którą łączą te same przekonania, ale przede wszystkim CHĘĆ rozwoju i swobodnej komunikacji po angielsku  
 • chcesz przestać myśleć “nie odezwę się, bo zrobię błąd” i zamienić to na “ok, robię błędy, ale wciąż się uczę i dobrze się bawię!”
 • chcesz w końcu wziąć sprawy w swoje ręce i odkryć, co świat angielskiego ma dla Ciebie do zaoferowania (lepsza praca, swobodne podróże, podwyżka w pracy, większa pewność siebie)

 

Platforma Językowa My American Dream

Na podstawie swojej wieloletniej praktyki zawodowej oraz miłości do American English, stworzyłam miejsce, w którym:

 • będziesz mówić z akcentem amerykańskim, przećwiczysz każdy dźwięk, a postęp będziesz monitorować dzięki feedbackowi, który otrzymujesz ode mnie mailowo
 • wzbogacisz swoje słownictwo, ucząc się go aktywnie i od razu praktykując
 • wyeliminujesz strach przed mówieniem, nagrywając się, otrzymując feedback na każde wykonane zadanie, dzięki czemu oswoisz się z językiem. Jasne instrukcje będą komunikatem, który pokaże Ci, gdzie jesteś i co można poprawić, a co jest już super.
 • otoczysz się osobami, które będą Cię wspierać, motywować i zachęcać do działania, ponieważ doskonale wiedzą, co czujesz, gdyż mają te same przekonania i obawy, których szybko się pozbywają 🙂 
 • uczyć się bez ograniczeń, a Twój feedback i Twoje potrzeby również  będą realnie miały wpływ na rozwój platformy

Jesteś gotów spełnić swój American Dream?

platforma_feedback
EF_omnie2

Uczę angielskiego od ponad 10 lat, najpierw indywidualnie, obecnie też grupowo. Doskonale wiem, z czym uczący się angielskiego się borykają, często bez względu na poziom.

Wiadomo, prawie każdy z nas miał angielski w szkole przez x lat. Niestety wiele z nas uważa, że NIC z tych lekcji nie wyniosło. Problemem jest system, który nie jest doskonały. Przede wszystkim brak skupienia na poprawnej wymowie, często przekazywanie niepoprawnej wiedzy. Druga sprawa, oceny, które w żaden sposób nie motywują, a tylko wytykają błędy — stąd założenie, że błędy to najgorsze co może nam się przytrafić, błąd to gorsza ocena = jestem gorszy, bo zrobiłem błąd. Ale come on! Nie jesteśmy już w szkole, jesteśmy dorośli i musimy sprawy angielskiego, najważniejszego języka na świecie, wziąć w swoje ręce. 

Jestem pewna, że skoro tutaj jesteś, to nie chcesz tracić tych wszystkich wspaniałości, które angielski ma sobą do zaoferowania. Na pewno nie chcesz NIE zmienić pracy, bo nie znasz dobrze angielskiego. Na pewno CHCESZ poczuć tę pewność siebie, wolność, poznawać nowych ludzi, pokochać życie na nowo, otworzyć drzwi, do których kluczem jest SWOBODNA komunikacja.

Jeśli zgadzasz się ze mną i czujesz mocniejsze bicie serca na samo wyobrażenie o tych wszystkich rzeczach, to zobacz co Cię czeka w My American Dream. 

EF-strzalka2
IMG_4831

Platforma językowa My American Dream:

 • to Twoja lepsza wymowa amerykańska, zrozumienie jej mechanizmu
 • zasób słownictwa, dzięki któremu będziesz mówił jak Amerykanie
 • live’y, w których będziesz przełamywać barierę językową, poznasz nowy wymiar nauki dzięki zmotywowanej społeczności
 • będziesz dobrze się bawić, a nauka języka angielskiego stanie się Twoim stylem życia.
 • ciągły rozwój, dostawa nowych materiałów w zależności od Twoich potrzeb
 • możliwość nauki zawsze i wszędzie, potrzebny Ci tylko internet 

Zobacz co po miesiącu pracy z platformą, mówi Klaudia. 

 

Sprawdź opinię Martyny, które jeszcze kilka miesięcy nie wyobrażała sobie nagrywania się, a co dopiero po angielsku!

 

I jeszcze Ola, która jest wielką fanką platformy, a jej progres jest niesamowity!

Jak widzisz, uczestnicy mają niesamowicie pozytywną energię i wspierają się nawzajem. Czekają również na Ciebie i pokażą Ci, że nauka nie musi być nudna i monotonna. Wręcz przeciwnie! Z platformą jest ona na maksa wciągająca, a rezultaty widać NATYCHMIAST. Tak ogromnego wsparcia nie otrzymasz nigdzie, a wszyscy jedziemy na tym samym wózku i cel jest jeden: NIE BAĆ SIĘ ANGIELSKIEGO i czerpać z niego to, co jest najlepsze. 

To co? Działamy?

My American Dream to platforma abonamentowa, płacisz miesięcznie za dostęp do niej. Oprócz tego, że otrzymujesz dostęp do ponad 100 lekcji skupiających się na Twojej komunikacji, najważniejsze i to, co może Cię najbardziej zainteresować, jest to, że każdy subskrybent jest traktowany indywidualnie i zaopiekowany przeze mnie i przez mój team.

Co to oznacza w praktyce?

 1. Jestem dostępna cały czas w grupie na Facebooku.
 2. Ja i Kamila, czyli członkini mojego Dream Team sprawdzamy zadania, które nam wysyłasz (wszystko dzieje się z poziomu platformy) od poniedziałku do piątku w ciągu 24h, czyli jesteśmy Twoim wsparciem nawet codziennie, jeśli będziesz tego chcieć.
 3. Spotkania LIVE 4 razy w tygodniu we wtorki o 18:30 to kolejne miejsce, w którym mamy kontakt i dokładnie pilnuję, żeby każdy uczestnik, który chce (możesz być tylko słuchaczem) miał możliwość wypowiedzi. Lekcje LIVE to konwersacje, dyskusje w grupach, ćwiczenie gramatyki poprzez praktykę, nauka wymowy i co tylko do głowy przyjdzie mnie i społeczności MAD. 

Chcę, abyś zrozumiał/a, że uczenie się angielskiego to proces. Chcę, żebyś czerpała z nauki pozytywną energię, radość i motywację, której efektem będzie mierzalny PROGRES. Będziemy pracować nad Twoim mindsetem, ponieważ ucząc już setki osób, wiem, jak bardzo jest to zaniedbany obszar w nauce, która zwykle budzi w nas negatywne odczucia i zniechęcenie. Ja tak nie działam, ja chcę, żebyś był/a z siebie dumna/y i nie odkładała angielskiego na wieczne nigdy, bo szkoda naszego cennego czasu na spychanie marzeń na dalszy plan. 

ZOBACZ, CO CZEKA CIĘ W ŚRODKU:

EF_linia
platforma_american_english_pronunciation

American English PRONUNCIATION

34 video-lekcji, w których szlifujesz akcent amerykański, czyli diament platformy. Tutaj nauczysz się, jak działa wymowa amerykańska, opracujesz poszczególne dźwięki, których NIE MA w języku polskim. Nie tylko nauczysz się najpotrzebniejszych informacji na temat tego, jak brzmią amerykanie, praktykujesz, pracując na ćwiczeniach i WYSYŁAJĄC NAGRANIA WYMOWY do mnie po feedback, który otrzymujesz w ciągu 24h.

platforma_american_speak_like_an_american

SPEAK LIKE AN AMERICAN

18 lekcji wraz z ćwiczeniami (tutaj również możesz się nagrać lub wysłać do mnie pracę pisemną po feedback), które WZBOGACĄ Twoje słownictwo o  język, który słyszysz na amerykańskich ulicach, w rozmowach native speakerów, w Friends, Sex and the City, słowem w PRAWDZIWYM amerykańskim świecie. Rozmaite ćwiczenia, system powtórkowy, fiszki i zadania praktyczne są rozwiązaniem Twojego problemu, którym jest notoryczne zapominanie słówek. 

platforma_20minuteenglish

#20minuteenglish

4 lekcje, które możesz podzielić na krótkie sesje, ale nie będziesz chciał/a, ponieważ są tak wciągające. Te lekcje skonstruowałam tak, że angażujesz wszystkie umiejętności językowe, tym samym balansując je. Co to znaczy? Często czujemy, że dużo rozumiemy, ale gdy chcemy coś powiedzieć, mamy czarną dziurę w głowie. Aby pozbyć się tego problemu, należy wszystkie umiejętności (SŁUCHANIE, CZYTANIE, MÓWIENIE, PISANIE) wyrównać, aktywizując je jednocześnie. Te lekcje właśnie po to są. 

platforma_grammar

GRAMMAR

W tej chwili dział gramatyki jest tym, którym zajmujemy się najprężniej, obecnie pracujemy nad opracowaniem czasów angielskich. W tej chwili możesz wrócić do podstaw, które mylą się nawet zaawansowanym znawcom angielskiego. 12 lekcji, które możesz obecnie opracować, zaczynają się od poziomu A2, ale skupiamy się tutaj również na aspektach wymowy – zaskoczymy Cię!

platforma_small_talk

SMALL TALK

Jak już pewnie zauważył*ś, chcę, żeby Twoje umiejętności komunikacji po angielsku były wszechstronne i przygotuję Cię do jednej z dwóch najbardziej stresujących i nielubianych przez Polaków sytuacji — small talku i rozmowy o pracę. Tych 7 lekcji, to możliwość wirtualnej rozmowy o wszystkim i o niczym, jak to w small talk, którą sprawdzę i dam Ci feedback oraz techniki, które sprawią, że Twoja rozmowa będzie gładko płynąć i nie będziesz stresować się tym, co powiedzieć.   

platforma_job_interview

JOB INTERVIEW

BONUS: czyli 11 lekcji, w tym lekcje video, podczas których symulujemy rozmowę kwalifikacyjną. Tutaj nauczysz się odpowiadać na najczęściej zadawane pytania podczas JOB INTERVIEW, dowiesz się jakie pytania zadać, aby okazać zainteresowanie i zaangażowanie wymarzoną pozycją. Przygotujesz opis siebie, który wyróżni Cię na tle innych kandydatów, a także nauczysz się biznesowego słownictwa i zwrotów, które pomogą Ci tworzyć spójne i zaawansowane wypowiedzi. 

platforma_the-american-world

THE AMERICAN WORLD

6 lekcji, które bazują na tym, że uczysz się o Stanach, ucząc się również American English. Jeśli kochasz Amerykę i wszystko, co z tym krajem związane, to będziesz zachwycony/a tym rozdziałem. Dzielę się tutaj również swoimi prywatnymi przygodami i tym jak widzę Amerykanów. Różnice kulturowe, ich dziwaczne i fascynujące zwyczaje, ważne miejsca i wydarzenia. To wszystko znajdziemy w The American World. 

platforma_lekcje-live-i-spolecznosc-mad

LEKCJE LIVE I SPOŁECZNOŚĆ MAD

Poczucie osamotnienia i wrażenie, że już KAŻDY zna angielski podcina nam skrzydła. Chcę, żebyś wiedział/a, że po pierwsze nie jest to prawda, a po drugie zebrałam przecudowną społeczność, która chce działać, wspierać się i spełniać marzenia do których kluczem jest język angielski. Zakmnięta grupa na Facebooku to nasze miejsce codziennego kontaktu tylko po angielsku. Dreamersi to cudowni ludzie, którzy dadzą Ci ogromnego kopa do działania! Nie ma tu krytyki ani wyśmiewania, ponieważ wszyscy jedziemy na tym samym wózku i chcemy mieć pozytywny mindset na temat swoich umiejętności. Lekcje na ZOOM odbywają się 4 razy w tygodniu we wtorki o 18:30. Wktórce dołączy do nas native speaker na spotkania raz w miesiącu w soboty o 10:00. Lekcje są tematyczne, ale ich cel jest taki, żebyś się komunikował/a ze swobodą, a praca w grupie powoduje, że mamy mnóstwo interakcji, ciągle oswajamy się z barierą językową i przede wszystkim nie zamykamy się tylko na jedną osobę, jak to się dzieje na lekcjach 1:1.

platforma_nieustanny-rozwoj-nowe-materialy

NIEUSTANNY ROZWÓJ, NOWE MATERIAŁY

Platforma subskrypcyjna oznacza świeżą porcję materiałów co tydzień. Ja tak to widzę i gwarantuję, że nigdy nie poczujesz przestoju. Dział z gramatyką już śmiga i już od poziomu A2 możesz działać. Dzięki powrotom do podstaw możesz wyeliminować błędy, które powstrzymują Cię od wskoczenia na poziomy wyżej.

349 zł/miesięcznie

Co otrzymujesz w tej cenie?

Miesięczny dostęp do platformy My American Dream
4 lekcje grupowe (dla chętnych) we wtorki o 18:30
Feedback na temat swojej pracy (drogą mailową)
Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
BONUSOWY DZIAŁ: JOB INTERVIEW (w cenie 199 zł)
KUPUJĘ!
299ZŁ/miesięcznie 897 zł zamiast 1047 zł

3-miesięczny dostęp

Co otrzymujesz w tej cenie?

3-miesięczny dostęp do platformy My American Dream (oszczędzasz 248 zł)
4 lekcje grupowe (dla chętnych) we wtorki o 18:30
Feedback na temat swojej pracy (drogą mailową)
Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
BONUSOWY DZIAŁ: JOB INTERVIEW (w cenie 199 zł)
OSZCZĘDZAM 150 zł
NAJLEPSZA OFERTA!
283 ZŁ ZAMIAST 349 ZŁ 1698 zł zamiast 2094 zł

6-miesięczny dostęp

Co otrzymujesz w cenie?

6-miesięczny dostęp do platformy My American Dream (oszczędzasz 595 zł)
4 lekcje grupowe (dla chętnych) we wtorki o 18:30
Feedback na temat swojej pracy (drogą mailową)
Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
BONUSOWY DZIAŁ: JOB INTERVIEW (w cenie 199 zł)
Oszczędzam 369 zł

Zobacz, czemu Małgosia poleca platformę 🙂 

Chcesz dołączyć do My American Dream?

FAQ