Skip to content
Menu
Speakin’ Cool - Let’s make you sound American!-2

4-dniowy kurs angielskiego

99.00 zł

Kurs Speakin’ Cool – Let’s make you sound American – to 4 dni, podczas których codziennie rano otrzymasz ode mnie e-maila z zadaniami i materiałami dotyczącymi konkretnego tematu, rozwijające Twoje umiejętności językowe.

Co znajdziesz w środku?

DZIEŃ 1: AUDYT WYMOWY – otrzymasz indywidualny feedback na temat tego jak brzmisz po angielsku z konkretnymi wskazówkami na temat tego, co możesz poprawić, a co już w tej chwili działa świetnie! (Otrzymasz PDF z zaznaczonymi dźwiękami oraz moje nagranie dla porównania, plus omówienie Twojej wymowy w formie email)

DZIEŃ 2: SPEAK LIKE AN AMERICAN – ZAMIEŃ BORING ENGLISH NA COOL!  Praca z interaktywnym e-bookiem napakowanym codziennym angielskim i reakcjami językowymi, którymi Amerykanie posługują się każdego dnia.

DZIEŃ 3: AUDYT JĘZYKOWY – czyli praca nad Twoim językowym mindsetem (Praca z interaktywnym e-bookiem)

DZIEŃ 4: HITOWY WEBINAR🔥: AMERICAN ENGLISH PRONUNCIATION – poznasz tajniki wymowy amerykańskiej, o których nie miałeś pojęcia!

Kurs Speakin’ Cool – let’s make you sound American to hitowe wyzwanie, w którym wzięło udział już prawie 600 osób! Ten niepozorny mini kurs odmieni Twoje doświadczenie z językiem angielskim, pokazując Ci jak uczyć się efektywnie i skutecznie. W ciągu 4 dni poprawisz swoją wymowę, nauczysz się naturalnego języka i reakcji językowych i nastawisz się pozytywnie do swoich umiejętności językowych (zrozumiesz jak myśleć o nich tak, aby nie tracić motywacji do nauki)

Intensywny kurs Speakin’ Cool – Let’s make you sound American – został stworzony specjalnie dla osób na każdym poziomie, które odczuwają chaos, brak motywacji i pragną rozpocząć przygodę z wymową amerykańską.

Co znajdziesz w tym pakiecie?

  1. Poprawa Wymowy: Otrzymasz feedback od ekspertów w dziedzinie American English, który jasno wskaże Ci, nad czym powinieneś pracować, jeśli zależy Ci na poprawnej wymowie i akcencie amerykańskim.

  2. Naturalne Reakcje Językowe: Niezależnie od tego, czy jesteś początkujący, czy zaawansowany w angielskim, nauczymy Cię, jak reagować w różnych sytuacjach językowych, aby twoje rozmowy były bardziej płynne i naturalne.

  3. Praca nad Mindsetem: Wierzę, że odpowiedni mindset jest kluczem do sukcesu w nauce języków. Ten kurs skupia się na motywowaniu i budowaniu pewności siebie, co pomoże Ci przekroczyć wszelkie bariery i osiągnąć swój pełen potencjał w języku angielskim.

  4. Webinar American English Pronunciation: Otrzymasz dożywotni dostęp do nagranego wcześniej webinaru dotyczącego zasad wymowy amerykańskiej. Nie jest to suchy wykład, ale realna możliwość przećwiczenia kilku najważniejszych różnic i ważnych aspektów wymowy amerykańskich. 

SPEAKIN’ COOL – LET’S MAKE YOU SOUND AMERICAN (4 dniowy kurs e-mailowy)The American Workbook

Poznaj opinie o produkcie

1
2