Skip to content
EF_my-american-workbook

The American Workbook

99.00 zł

Ten e-book to prawdziwa gratka dla zakochanych w Ameryce i American English. Połączyłam w nim to co robię na co dzień na lekcjach z moimi uczniami. Odkrywamy Amerykę, ucząc się American English. Całość po angielsku.

Co znajdziesz w środku?

  • Quiz na Twoją wiedzę o USA (zaskoczy niejednego fana Stanów)
  • Mój tekst o kulturze pracy w Ameryce, a także moje prywatne wstawki z amerykańskiego życia.
  • Działy dzięki którym poszerzyć swoje słownictwo o USEFUL PHRASES, AMERICAN SLANG, IDIOMS, PHRASAL VERBS, ADJECTIVE ABC
  • Przewodnik po Las Vegas
  • Kurs interaktywny na platformie My American Dream z możliwością uczenia się online z systemem powtórek i ćwiczeniem wymowy.

Każda strona to nie tylko super fun, ale przede wszystkim ogromna dawka wiedzy, której nauka zajmie Ci conajmniej miesiąc. Treści, które w nim zawarłam nie są szkolne, to język ulicy, który usłyszysz w USA.

A jak już przerobisz cały workbook, to idealnym jego dopełnieniem będzie powtórka słownictwa na platformie Learnote, do której masz darmowy dostęp na zawsze. To kurs online, dzięki któremu możesz utrwalać i szlifować słownictwo z telefon w ręku, o każdej porze dnia i nocy.

Workbook_final_page7
Workbook_final_page13
Workbook_final_page9
The American Workbook

Poznaj opinie o produkcie

taw

The American Workbook

Workbook jest dostępny również w formie interaktywnego kursu na platformie My American Dream z możliwością uczenia się online z systemem powtórek i ćwiczeniem wymowy. Ten e-book to prawdziwa gratka dla zakochanych w Ameryce i American English. Połączyłam w nim to co robię na co dzień na lekcjach z moimi uczniami. Odkrywamy Amerykę, ucząc się American English. Całość po angielsku.

99.00 zł