Skip to content
EF_eating_habbits

Eating habits around the world

39.00 zł

Mój pierwszy mini-workbook z myślą o tych, którzy chcą podróżować i poradzić sobie w restauracji. W środku odkryjesz kuchnie świata, nazwy różnych potraw, a przede wszystkim zwroty, które musisz znać, aby poradzić sobie w knajpie.

MAD_ikona4

Jest idealny dla osób od poziomu A2, ale tak naprawdę jest dobry dla każdego, kto już w tej chwili chce wprowadzać PRAWDZIWY American English do swojego życia. W środku znajdziesz ćwiczenia, które rozwiną każdą umiejętność językową: słuchanie, pisanie, czytane, mówienie. Workbook jest w formie e-booka, więc możesz pracować na tablecie albo go wydrukować.

BONUS: darmowy dostęp do platformy My American Dream, w którym znajdziesz interaktywny kurs stworzony z workbooka Eating Habits Around the World.

Druk5
asassf
asawa
ehatw

Eating habits around the world

Workbook jest dostępny również w formie interaktywnego kursu na platformie My American Dream z możliwością uczenia się online z systemem powtórek i ćwiczeniem wymowy. W środku odkryjesz kuchnie świata, nazwy różnych potraw, a przede wszystkim zwroty, które musisz znać, aby poradzić sobie w knajpie.

39.00 zł