Skip to content
Menu

Ten odcinek podcastu jest po angielsku! 🇺🇸

Nicole Florczak poznałam na Instagramie i o ile dobrze pamiętam, Nicole kupiła jeden z moich e-booków “The American World” – od tamtej pory byłyśmy w kontakcie na Instagramie i nawet już raz nagrałyśmy podcast. Był w porządku, ale brakowało mu takiej iskierki, którą usłyszycie dzisiaj. Skąd ona się wzięła? Zaczęłyśmy współpracować na platformie My American Dream, nagrałyśmy razem świetną rolkę, w której Nicole prezentuje akcent z New Jersey i czuję, że Nicole to mój człowiek i jestem duma, że może prowadzić swój cykl #coffeewithnicole na platformie i uczyć Dreamersów naturalnej konwersacji w języku angielskim. Ta rozmowa to mnóstwo śmiechu, dużo akcentu z New Jersey i mnóstwo anegdot z naszego nauczycielskiego życia.

Nicole to Amerykanka polskiego pochodzenia, która w Stanach się urodziła, ale to Rzeszów jest jej wyborem do życia. Co myśli o USA? Czemu nie lubi Nowego Jorku? Co myśli o Polakach i różnicach kulturowych pomiędzy nami a Amerykanami? Czy wróci kiedyś do USA? Posłuchaj koniecznie w dzisiejszym odcinku o planach Nicole.


Chcesz pracować nad swoją wymową i akcentem amerykańskim?

Przeżyj ze mną transformację językową do której kluczem jest właśnie praca nad wymową. Zapisz się i zgarnij darmowy, interaktywny e-book “10 kluczowych tipów na piękny akcent amerykanski”.o.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Wymagane pola są oznaczone *