Skip to content
Menu

Ten odcinek podcastu jest po angielsku! 🇺🇸

Nicole Florczak poznałam na Instagramie i o ile dobrze pamiętam, Nicole kupiła jeden z moich e-booków “The American World” – od tamtej pory byłyśmy w kontakcie na Instagramie i nawet już raz nagrałyśmy podcast. Był w porządku, ale brakowało mu takiej iskierki, którą usłyszycie dzisiaj. Skąd ona się wzięła? Zaczęłyśmy współpracować na platformie My American Dream, nagrałyśmy razem świetną rolkę, w której Nicole prezentuje akcent z New Jersey i czuję, że Nicole to mój człowiek i jestem duma, że może prowadzić swój cykl #coffeewithnicole na platformie i uczyć Dreamersów naturalnej konwersacji w języku angielskim. Ta rozmowa to mnóstwo śmiechu, dużo akcentu z New Jersey i mnóstwo anegdot z naszego nauczycielskiego życia.

Nicole to Amerykanka polskiego pochodzenia, która w Stanach się urodziła, ale to Rzeszów jest jej wyborem do życia. Co myśli o USA? Czemu nie lubi Nowego Jorku? Co myśli o Polakach i różnicach kulturowych pomiędzy nami a Amerykanami? Czy wróci kiedyś do USA? Posłuchaj koniecznie w dzisiejszym odcinku o planach Nicole.


Chcesz być na bieżąco z podcastem? Dołącz do mojego amerykańskiego newslettera i bądź pierwszą osobą, do której trafią nowe odcinki, ale to nie wszystko! Co dwa tygodniu wysyłam moim subskrybentom darmowy workbook, napakowany amerykańskimi treściami do nauki American English, który ma już tysiące osób — dołącz do nich i ucz się angielskiego ze mną za darmo!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Wymagane pola są oznaczone *