Skip to content
Menu

Czy można być Polką, a mówić jak Amerykanka…a nawet lepiej? 🙂

Laura Maliszewska, najlepsza nauczycielka American English jaką znam. A cudownym dodatkiem do jej geniuszu jest to, że to cudowna, ciepła, empatyczna osoba, która dzisiejszą rozmową otuli Cię i pokaże jak doceniać to, że wkładasz ogrom pracy w uczenie się angielskiego.

Nieważne czy jesteś nauczycielem, czy uczniem – wszystko o czym rozmawiamy skupia się na tym jak być dla siebie dobrym i jak się rozwijać i doceniać proces i trud, jaki w to wkładamy. Laura jest niezwykła i bardzo dla mnie ważna w tym instagramowym świecie. Nie musisz kogoś znać na wylot, aby poczuć z nim więź, czasem to jest oczywiste. Ten odcinek jest o naszych doświadczeniach, również tych bardzo prywatnych, które należało przywołać, abyście mogli zrozumieć kontekst i odnaleźć w nim siebie.

Miłego słuchania ❤️


Chcesz być na bieżąco z podcastem? Dołącz do mojego amerykańskiego newslettera i bądź pierwszą osobą, do której trafią nowe odcinki, ale to nie wszystko! Co dwa tygodniu wysyłam moim subskrybentom darmowy workbook, napakowany amerykańskimi treściami do nauki American English, który ma już tysiące osób — dołącz do nich i ucz się angielskiego ze mną za darmo!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Wymagane pola są oznaczone *